hakkımızda

 

ISISEL ISI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ilk 1976 tarihinde İstanbul-Kadıkoy de yapı malzemeleri ile sektöre giren firmamız , 36 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile ısıtma, soğutma sektöründe plan, proje ve uygulamaları başarı ile hizmet vermektedir.

Bireysel ihtiyaçlara Vaillant ürünleri ve tesisat hizmetlerinden dolayı, Vaillant'tan kalite, en iyi montaj ve müşteri memnuniyeti ödüllerini almıştır.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak kabul eden ISISEL , ISO 9001 Kalite Belgeli ,çağdaş yönetim ve Hizmet kadrosu ile piyasadaki yerini geliştirmekle beraber yenilik ve değişikliğe açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı temel amaç edinmiştir.

Vaillant  bayii olan firmamız, 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile ısıtma, Soğutma ve Doğalgaz sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. %100 Tüketici memnuniyeti ilkesi ile çalışan ISISEL firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, mutlu bir ISISEL ailesi üyesi olarak yıllarca sürecek birlikteliğimizin sımsıcak duygularla devamını dileriz.